LOOKBOOK LATO 2014

Na początku kwietnia odbyła się sesja lookbook do kolekcji lato 2014. Po raz pierwszy postanowiliśmy podzielić lookbook na dwie części– wiosnę i lato, dzięki czemu możemy pochwalić się Wam podwójną ilością świetnych zdjęć. Lookbook wiosenny mieliście okazję podziwiać już od stycznia, teraz czas na wersję letnią!

taranko lookbook 2

Jak do tej pory każda sesja lookbook miała miejsce w Gdańsku, gdzie siedzibę ma nie tylko Taranko, ale również nasza zaprzyjaźniona agencja Semptember Art Agency. Fotografował Artur Próchnicki, który perfekcyjnie wyczuwa charakter ubrania i jego elementy, które chcemy szczególnie podkreślić. Artur świetnie dogaduje się z kobietami, dzięki czemu cała ekipa , Karolina – modelka, Foka (Aleksandra Przyłuska) – odpowiedzialna za makijaż i fryzurę, Ewa – koordynatorka sesji, Gosia – stylistka i Gosia – asystentka , nie tylko dały z siebie wszystko ale i świetnie się bawiły!

lookbook taranko 3

taranko lookbook

Udało nam się sfotografować 70 setów, zarówno sportowych, biznesowych jak i wieczorowych, do ich prezentacji wybraliśmy Karolinę z agencji Model Plus, która nie tylko zachwyca swoją kobiecością ale również wyjątkową urodą.

Pierwsze efekty oceńcie sami!:)Wkrótce więcej zdjęć…

taranko lookbook 11

lookbook baby blue taranko

taranko lookbook 2014

taranko lookbook 13

taranko lookbook 12

taranko lookbook 10

2 comments

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s